JAK NA BINÁRNÍ OPCE

S námi se rychle zorientujete v problematice BINÁRNÍCH OPCÍ. Zjistíte co jsou binární opce,
kde obchodovat, jaké jsou obchodní strategie a jak úspěšně začít.
tablet

Obchodní strategie

Brokerské firmy nabízejí většinou několik možností, jak s binárními opcemi obchodovat. Zde naleznete ty nejčastěji nabízené a obchodované typy binárních opcí. Nabízíme Vám je od těch nejjednodušších po ty složitější.

High/Low binární opce

Nahoru/dolů

Jedná se o základní a nejpoužívanější typ binární opce. Obchodník spekuluje, zda cena aktiva půjde nahoru (high) nebo dolů (low). Například, zvolíte-li možnost „high“, tak jen stačí, aby v době expirace byla cena opce alespoň o 1 pipe (bod) vyšší než v době uzavření obchodu. Vy tak vyděláte zhruba kolem 80% vkladu. Pokud bude cena naopak nižší, přijdete o vklad. Klasické high/low binární opce se uzavírají většinou od 5 minut do několika hodin.

60/90/120 seconds binární opce

60/90/120 sekund

Jedná se o specifický typ binárních opcí High/Low. Opět se snažíte odhadnout, zda cena aktiva půjde výše nebo naopak níže. Obchod se vyhodnotí právě přesně za 60, 90 nebo 120 sekund v závislosti, jaké časové rozmezí si zvolíte. Tento typ obchodu je oblíbený pro svoji rychlost.

Above/Below binární opce

Nad/pod

V případě této binární opce musíte správně odhadnout, zda cena při expiraci bude nad nebo pod určitou cenovou úrovní.

Touch/No Touch binární opce

Dotkne se/nedotkne se

V tomto případě spekulujete, že aktivum dosáhne nebo nedosáhne určité cenové úrovně před expirací opce. Stačí jen aby se cena aktiva dotkla nebo nedotkla dané úrovně v době obchodu. V době expirace již není nutné, že aktivum proťalo, respektive neproťalo danou úroveň.

Boundary binární opce

Hranice

Boundary binární opce nabízejí vyšší výdělky ale vyžadují i lepší odhad. Cílem je odhadnout, zda cena aktiva bude v době expirace uvnitř a nebo případně mimo vymezené hranice (vymezení spodní a horní hranicí).