JAK NA BINÁRNÍ OPCE

S námi se rychle zorientujete v problematice BINÁRNÍCH OPCÍ. Zjistíte co jsou binární opce,
kde obchodovat, jaké jsou obchodní strategie a jak úspěšně začít.
tablet

Jak začít

Zde Vám ukážeme, jak začít obchodovat a vydělat první peníze. Veškeré obchody jsou uzavírány přes internet u brokerských firem. Nejprve si tedy musíte založit obchodní účet. Založení účtu je zdarma, trvá jen pár minut a k ničemu Vás nezavazuje. Můžete si tak nejprve prohlédnout prostředí, kde se obchody nabízejí a uzavírají. Je pak čistě na Vás, zda začnete obchodovat o vlastní peníze.

Založení obchodního účtu

Klikněte na tento odkaz, kde si založíte obchodní účet serv.markets.

Založení účtu se skládá ze zadání Vašich základních osobních údajů na 2 listech a ověření Vaší e-mailové adresy.

Nejprve zadáte Vaše jméno, příjmení, e-mailovou adresu, která bude sloužit i jako uživatelské jméno při přihlášení na účet. Dále si zvolíte heslo a vepíšete ho do formuláře ještě jednou pro potvrzení. A jako poslední informaci uvedete Vaše telefonní číslo.

Registrace reálného účtu

Poté se dostanete na druhý list, kde zadáte informace o bydlišti. Zvolíte si měnu, ve kterém bude účet veden. Doporučujeme USD nebo EUR. České koruny se při vkladu na účet automaticky převedou na danou měnu a stejně tak se pak peníze převedou zpět na Kč při výběru. Rovněž zadáte informace o Vašich zkušenostech s obchodováním a informace o příjmu. Tyto informace slouží k vylepšení nabídek, které Vám brokerská společnost bude zobrazovat. Nakonec zadáte odpověď na bezpečnostní otázku, která Vám bude předložena například v případě, že zapomenete heslo k obchodnímu účtu a budete žádat o nové.

Osobní údaje

Po potvrzení se začne účet schvalovat. To může trvat pár vteřin. Následně se Vám ukáže tabulka, kde si kliknutím na „Vložit prostředky na tento účet“ bude moci vložit peníze na obchodní účet. Případně přes modré tlačítko „Přihlásit“ přejdete již do samotného obchodního účtu.

Výběr obchodního účtu

Peníze si na bankovní účet můžete poslat několika způsoby. Nejpoužívanějším je platba kartou, kdy budete mít peníze na obchodním účtu okamžitě nebo klasickým bankovním převodem, kdy peníze dorazí na obchodní účet zhruba do 2 až 5 dnů. Dále máte na výběr vklady přes internetové peněženky Skrill či Netteler. Zde jsou peníze na obchodním účtu okamžitě.

Způsob provedení vkladu

Jak obchodovat

Po přihlášení se na obchodní platformu (obchodní účet) uvidíte v pravé horní části Vaše jméno jako držitele účtu a zůstatek peněz. Zde si můžete vkládat a následně i vybírat peníze. Než začnete obchodovat, je dobré si pročíst nejčastěji kladené otázky a odpovědi na ně. Klikněte na FAQ v pravé horní části webu. Rovněž doporučujeme prostudovat „TopOption akademii“, kterou naleznete ve spodní části webu. Akademie nabízí přehledné návody, jak začít s obchodováním. Pokud byste i přesto něčemu nerozuměli nebo chtěli poradit, můžete se obrátit na podporu TopOption přes Živý chat v pravé horní části webu.

Samotné obchody se uzavírají v okolí grafu uprostřed webu. Pro náš případ jsme si zvolili obchod, který spekuluje s vývojem kurzu eura (EURO) vůči americkému dolaru (USD). Na grafu vidíme, že aktuálně euro vůči dolaru posiluje. V tomto případě zhruba od času 11:30 až do 12:20, kdy jsme se připojili. Investujeme $5 na další růst (na výběr máte investice v hodnotě 5, 10, 25, 50, 100, 250 a 500 dolarů) a obchod uzavřeme na 60 sekund kliknutím na zelené tlačítko "vzhůru". Vidíme, že zhodnocení je 70%. To tedy znamená, že pokud náš odhad vyjde, dostaneme za minute 170% z $5. To je $5 počáteční investice a zisk $3.5. Náš zisk tedy činí po přepočtu nějakých 80 Kč. To není špatné na jednu minutu obchodování nemyslíte?

Graf