JAK NA BINÁRNÍ OPCE

S námi se rychle zorientujete v problematice BINÁRNÍCH OPCÍ. Zjistíte co jsou binární opce,
kde obchodovat, jaké jsou obchodní strategie a jak úspěšně začít.
tablet

O binárních opcích

Binární opce jsou v České republice relativně neznámým způsobem vydělávání peněz. Binární opce představují zjednodušený finanční nástroj umožňující obchodovat na burze i lidem, bez větších znalostí složitostí burzovního obchodování a to i jen s minimálními investicemi, což v případě klasické burzy nelze.

Jednoduše řečeno, jedná se o investování peněz na spekulaci vývoje ceny vybraného aktiva po určitou dobu, po kterou uzavíráte obchod. Stačí si jen vybrat aktivum, dobu spekulace a zvolit výši investice. Spekulovat můžete například na vzájemný vývoj kurzu dvou měn, na pokles či růst ceny zlata oproti stříbru či vývoji hodnoty dvou podobně silných firem atd. Když je Váš předpoklad správný, získáváte zpět kromě vlastní investice i výdělek v rozmezí od 60% do 500%. Pokud ne, přijdete o investici.

Proč binární?

Obchodování s binárními opcemi je velice jednoduché. Obchodník před samotným uzavřením obchodu ví, jaký zisk či případná ztráta ho čeká. Slovo „binární“ tedy znamená, že při splatnosti opce (ukončení a vyhodnocení obchodu) obchodník buď nedostane nic a nebo dosáhne předem daného zisku, který se pohybuje většinou od 80% investované částky do několika set procent.

Příklad obchodu s binární opcí

Vyberete si opci, ve které budete spekulovat na měnový kurz, konkrétně že kurz eura vůči dolaru poroste. Investujete $10 s hodnocením 80% při splatnosti opce 5 minut. Po vyhodnocení obchodu kurz eura vůči dolaru skutečně povyrostl. Je jedno o kolik povyrostl, prostě povyrostl a Vy jste tedy měli pravdu a váš obchod je ziskový. Obdržíte zpět $18, kde $10 je Vaše původní investice a $8 zisk. Pokud by kurz eura vůči dolaru naopak poklesl, Váš obchod by nevyšel a o $10 byste přišli.

Výhody binárních opcí

Jednoduchost – nepotřebujete mít mnoho zkušeností. Odhadnout růst nebo ceny dokáže každý.

Přehlednost – obchodování zvládne každý. Vše je srozumitelné a do obchodování proniknete během chvilky.

Demo účet – můžete nejprve zažádat o otevření demo účtu, což je cvičný účet, kde si můžete vše nejprve vyzkoušet „nanečisto“ bez obavy ze ztráty peněz a až potom zkusit obchodování za „naostro“ za vlastní peníze.

Nízká investice – nepotřebujete investovat desítky tisíc dolarů jako na klasické burze. Nejnižší možný vklad na obchodní účet je $100. K uskutečňování samotných obchodů Vám pak stačí již $10, tedy něco málo přes 200 Kč.

Bonus ke vkladu – většina brokerských firem nabízí novým klientům (obchodníkům) k prvnímu vkladu jejich peněz speciální bonus. Tyto bonusy se pohybují většinou v řádech stovek dolarů a vypočítávají se podle výše prvního vkladu. Bonus tak zajistí, že můžete obchodovat ještě s menším rizikem, protože se nejedná o Vaše peníze. Získaný bonus však nelze hned vybrat, jelikož by se našlo dost lidí, kteří by si jen založili obchodní účet a hned vybrali vložené peníze s bonusem a dále by neobchodovali. Před vybráním bonusových peněz musí obchodník danou částku několikrát proinvestovat. Násobek proinvestování se u jednotlivých brokerů liší. Více informací naleznete v sekci Brokeři.

Vysoké výdělky – binární opce Vám dokáží vydělat za krátký čas mnohonásobně více, než třeba úroky na spořicím účtu či termínovaném vkladu.

Pro koho jsou binární opce vhodné?

Obchodování s binárními obcemi je učeno pro každého, kdo si chce vydělat či zúročit vlastní peníze. Obchodovat lze od věku 18 let a není potřeba zásadních zkušeností s obchody na burze. Stačí mít jen přístup na internet a mít možnost vkládat a vybírat peníze z a na Váš bankovní účet. K dispozici máte mnoho způsobů vkladu a výběru a to například přes klasický bankovní převod, převod přes kartu či známé internetové peněženky jako je Skrill nebo PayPal.

To, že samotný proces obchodováni s binárními opcemi je jednoduchý ovšem nutně neznamená, že výdělek pomocí binárních opcí je 100% zaručen. Pokud se někde dočtete, jak „nuzák k bohatství přišel“ během několika dnů nebo týdnů, tak věřte, že se jedná spíše o trik, jak nalákat co nejvíce lidí na vidinu rychlého výdělku. Těmto informacím příliš nevěřte. Přes noc z Vás boháč jen tak nebude. To však neznamená, že na binárních opcích nelze zbohatnout. Lze to a my Vám ukážeme jak. Přistupte k binárním opcím systematicky, nastudujte základní texty a až potom začněte vydělávat. Společně to dokážeme.

Než se do obchodování pustíte, doporučujeme, abyste si nastudovali několik textů a pochopili tak svět obchodu binárních opcí. Nebojte se, že textům nebudete rozumět. Snažíme se psát tak, aby do dané problematiky pronikl i úplný začátečník. Začněte tím, že si prostudujete Slovník pojmů. Zabere Vám to jen pár minut, abyste si udělali lepší představu o pojmech, kterým se budeme podrobněji věnovat v sekci Strategie, kde do obchodování proniknete více.

Získejte ucelený návod, jak začít obchodovat s binárními opcemi krok za krokem. Stačí jen zde zadat Vaší e-mailovou adresu a my Vám příručku pošleme obratem do e-mailu.

Kde obchodovat s binárními opcemi?

Obchodovat s binárními opcemi můžete prostřednictvím brokerských firem po internetu na Vašem počítači, tabletu či chytrém telefonu. Nejprve si musíte vybrat brokerskou firmu. Firem existují na internetu minimálně desítky, ne-li stovky. Těžko byste je sami hledali a zjišťovali, která firma je nejlepší. Tento předvýběr brokerů jsme udělali za Vás. Při výběru brokerů jsme se zaměřili na vlastnosti, které by měl dobrý broker nabízet. Vám nyní stačí si jen vybrat brokera a založit si u něj obchodní účet.