JAK NA BINÁRNÍ OPCE

S námi se rychle zorientujete v problematice BINÁRNÍCH OPCÍ. Zjistíte co jsou binární opce,
kde obchodovat, jaké jsou obchodní strategie a jak úspěšně začít.
tablet

Topoption

Logo Logo brokera Topoption
Broker TopOption
Web www.topoption.com
Bonus ke vkladu až 150%
Minimální vklad $100
Minimální investice $5
Profit až 85%
Jazyk Český
Druhy opcí 60, 90 a 120 sekund
Vklad a výběr Visa, Mastercard, Visa Electron, Maestro, Bankovní převod, Skrill, American Express, Delta, WebMoney, Neteller
Obchody v měně USD, EUR
Akce Založit účet

TopOption.com je zřejmě nejznámější a nejspolehlivější broker. Většina českých obchodníků obchoduje právě u TopOption. TopOption je plně regulován normami Evropské Unie. Svoji pozici leadera na trhu binárních opcí posiluje zejména díky webu v českém jazyce a vysokém zhodnocení investic a to až 85% u opcí High/Low a 450% u opcí Touch.

Máte na výběr z krátkých expirací na 60, 90 a 120 sekund nebo třeba expirace na delší obchody třeba na 4 hodiny.

Rozhodně je z čeho vybírat. Na výběr máte zhruba ze 180 obchodovatelných aktiv, včetně měnových párů, akcií, komodit a indexů. Obchody nabízejí funkce, pomocí kterých můžete snižovat riziko špatné investice.

Obchodovat binární opce na TopOption můžete jak přes počítač, tak i přes chytrý telefon. K dispozici je Vám neustále podpora v českém jazyce. Broker nabízí po založení účtu i řadu e-knih o binárních opcích a video návody, jak na binární opce.

Založení obchodního účtu je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. Vše si nejprve můžete prohlédnout. Založte si zde účet během několika málo minut a začněte vydělávat peníze binárními opcemi již dnes.

Založit účettecka