JAK NA BINÁRNÍ OPCE

S námi se rychle zorientujete v problematice BINÁRNÍCH OPCÍ. Zjistíte co jsou binární opce,
kde obchodovat, jaké jsou obchodní strategie a jak úspěšně začít.
tablet

Začínáme s binárními opcemi

Obchodování binárních opcí velmi jednoduché, nekomplikované a stále více populární po celém světě. Základním princip binárních opcí, někdy také nazývaných digitální opce nebo opce s fixní sazbou, spočívá v tom, že obchodník sází na to, zda cena daného aktiva v určitém časovém horizontu bude růst nebo klesat. Pokud obchodník předpoví správně směr vývoje, získá předem určený výnos. A v tom je právě ta výhoda, že každý obchodník ví předem, kolik může získat anebo ztratit. V rámci obchodování s binárními opcemi jsou nejrůznější produkty umožňující využívat různé strategie a trendy, aby si každý obchodník mohl vybrat to, co mu nejvíce vyhovuje.

Broker TopOption má na výběr až z 180 obchodovatelných aktiv. Každý obchodník si tak může vybrat různých druhů akcií, komodit, měn a globálních indexů. Je zde také možnost provádět více obchodů najednou a zabývat se jedním konkrétním produktem anebo směsí více druhů obchodovatelných aktiv.

Obchodování s binárními opcemi ve 3 krocích

K tomu aby člověk začal obchodovat s binárními opcemi, stačí 3 jednoduché kroky:

  1. Výběr obchodovatelného aktiva (akcie, měna, komodita anebo index)
  2.  Výběr směru, kterým se toto aktivum bude pohybovat (růst- CALL anebo pokles-PUT)
  3. Rozhodnutí, kolik do daného obchodu investovat

Vysoká rychlost a vysoké výnosy při obchodování s binárními opcemi

Obchodování s binárními opcemi je hlavně rychlé a vzrušující. Samotná registrace je snadná, netrvá déle než pár minut a není potřeba stahovat žádný program pro zahájení. K dispozici jsou různé doby expirace od krátkodobých trvajících sekundy, minuty, hodiny anebo dlouhodobé trvající den, týden, měsíc anebo i až do konce roku. Všechny tyto varianty zahrnuje třeba právě broker TopOption.

Jak se rozhodovat při obchodování s binárními opcemi

Pro ty kteří jsou již pokročilí a chtějí se posunout dál, existuje spousta možností. Nejen že se mohou rozhodovat s jakými aktivy obchodovat a jakým směrem se bude tržní cena těchto aktiv pohybovat, ale také se mohou rozhodovat podle aktuálních událostech, ekonomických zpráv anebo podle informací firem ( nezaměstnanost v USA, růst sazeb úroků v některých zemích, apod.