JAK NA BINÁRNÍ OPCE

S námi se rychle zorientujete v problematice BINÁRNÍCH OPCÍ. Zjistíte co jsou binární opce,
kde obchodovat, jaké jsou obchodní strategie a jak úspěšně začít.
tablet

Recenze brokera TopOption

TopOption je v současné době jeden z nejznámějších, nejspolehlivějších a celkově nejlepších binárních brokerů nabízející nejvyšší výnosy oproti jiným binárním brokerům. Na výběr má každý obchodník ze 180 obchodovatelných aktiv jako jsou měny, akcie, komodity a indexy. Mimo jiné je také plně kompatibilní s iPhony a Androidem, což umožňuje pohodlné obchodování kdykoli a kdekoli.

Při obchodování s binárními opcemi mohli mít někteří lidé problém s jazykovou bariérou, protože většina brokerů komunikuje v angličtině a jiných světových jazycích. To se však změnilo s příchodem makléře binárních opcí TopOption.

Tento binární broker má českého manažera, na kterého se lze obracet s nejrůznějšími dotazy a požadavky,  platformu v českém jazyce a licenci od České národní banky, Slovenské národní  banky a dalších úřadů v EU.  Jedním ze zásadních důvodů, proč využívat TopOption je ten, že veškeré vklady na obchodní účet jsou pojištěny až do výše 20.000 EUR, takže odpadají obavy z toho, že by obchodník o své peníze mohl přijít.

Jeho další velkou výhodou je to, že minimální vklad je pouhých 100$, minimální investice 5$ a maximální obchod je pak ve výši 4.000$ . Z toho vyplývá, že TopOption je jedna z nejlevnějších možností, jak začít obchodovat se skutečnými penězi. Pokud si chce někdo toto obchodování zprvu vyzkoušet a natrénovat, může požádat o demo verzi. Co se týče výnosů, ty jsou skvělé, pohybují se okolo 85%, a výplaty jsou rychlé, během 1-2 dnů má obchodník peníze na svém kontě.

Druhy binárních opcí

  • High/Low – zisk závisí na tom, jestli cena vybraného aktiva bude ve chvíli expirace buď vyšší nebo nižší než při nákupu opce
  • 60 seconds – zde se předvídá pohyb aktiva v rámci 1 minuty
  • One Touch – pro zisk stačí, když se cena aktiva dotkne cílové hranice, jsou zde velmi vysoké výnosy až 250%

Vkladový bonus

TopOption nabízí vkladový bonus, který je zcela dobrovolný a volitelný. Každý kdo o vkladový bonus má  zájem, musí o něj požádat skrze zákaznickou podporu, e-mailem nebo po telefonu, kdy každý zájemce musí nejprve souhlasit s podmínkami. Výše vkladového bonusu se pohybuje mezi 50% - 100% podle výše vkladů.

Demo účet

Demo účet slouží k natrénování a vyzkoušení obchodování před tím, než se založí reálný účet. Demo účet získá obchodník po vložení základního finančního vkladu na dobu 14 dní až 1 měsíce zcela zdarma. Za tuto dobu si obchodník nastuduje a vyzkouší všechny možné obchodní strategie. Pokud nastane situace, že se obchodníkovi nebude obchodování na TopOption líbit, může si veškerý vklad bez jakýchkoli poplatků vybrat.

Založit účettecka