JAK NA BINÁRNÍ OPCE

S námi se rychle zorientujete v problematice BINÁRNÍCH OPCÍ. Zjistíte co jsou binární opce,
kde obchodovat, jaké jsou obchodní strategie a jak úspěšně začít.
tablet

Recenze brokera OptionTime

Broker OptionTime je horká novinka od kyperské firmy Safecap Investment, která vlastní i mnohem známější  broker s binárními opcemi TopOption. V současné době se stává díky své propracovanosti jedním z nejoblíbenějších brokerů současnosti. OptionTime má  licenci České národní banky a dalších 10 uznávaných úřadů.  Veškeré vklady jsou pojištěny až do 20.000 Eur, takže se nikdo nemusí strachovat o své peníze.

OptionTime nabízí oproti jiným brokerům binárních opcí především kvalitnější a propracovanější obchodní platformu, která je v českém jazyce.  Detailně zobrazuje grafy, k dispozici jsou také svíčkové grafy, kam lze přidávat nejrůznější indikátory.  U otevřených obchodů může každý obchodník  vidět vždycky  tři funkce Double Up, Rollover, Buy out.

Funkce Rollover přináší možnost za určitý poplatek prodloužit expiraci, funkce Double  Up zdvojnásobení investice. Funkce Buy  Out umožňuje prodat opce zpět brokerovi ještě před vypršením  expirace. Významná je také funkce One-click trading, kdy je možno jedním kliknutím otevřít obchodování, což je dobré zejména pro obchodníky, kteří  operují na rychlých opcích.

Ke všem vkladům a výběrům lze využít různé platební možnosti jako například  bankovní převod, kreditní karta, Webmoney, Neteller nebo Moneybookers. Výnosy u tohoto brokeru jsou velmi vysoké, pohybují se okolo 80%.  Minimální vklad u tohoto brokeru je 200$ a minimální investice činí 10$ na minutových binárních opcí potom 5$. Účet je možno mít v dolarech, eurech nebo librách.

Druhy binárních opcí TopOption

  • Klasické binární opce Call/Put – výplata u binární opce Call nastává, když cena při expiraci je              vyšší než  při nákupu, oproti tomu u opce Put dochází k výplatě pokud je cena při expiraci nižší než u nákupu. Expirace  u této binární opce jsou 15-30 minut.
  • Speed Trading - neboli Minutové opce, jsou to zrychlené opce, které mají krátkou expiraci. Na výběr je expirace v délce 60s, 90s a 120s. U těchto binárních opcí je minimální obchod pouhých 5$ ale také menší zhodnocení.
  • One Touch – u této binární opce dojde k výplatě v případě, když se do určité doby cena minimálně jedenkrát dotkne hranice nad nebo pod aktuální cenou. Tato opce je náročnější, avšak výnosy jsou až 250%.
  • Touch in Time -   princip této opce závisí na předpovědi, zda se cena dotkne nebo nedotkne určité hranice. Výnosy jsou zde kolem 70%.

Vkladový bonus a demo účet

OptinTime nabízí vkladový bonus. Tento bonus se pohybuje mezi 50% - 100% dle výše vkladů.  Tento vkladový bonus získá obchodník na svůj obchodní účet a musí si o něj sám zažádat.

Demo účet, kde si každý obchodník může nejprve obchodování vyzkoušet a zanalyzovat je také u Option5Time. Po vyžádání demo účtu je třeba provést minimální vklad, který činí 200$ a jeho platnost je několik dnů. K dispozici jsou také výuková videa a  e-book v angličtině, kde se každý dozví vše o samotném binárním obchodování a o všemožných obchodních strategiích. Užitečný nástroj je ekonomický kalendář, který přináší hospodářské novinky z celého světa.