JAK NA BINÁRNÍ OPCE

S námi se rychle zorientujete v problematice BINÁRNÍCH OPCÍ. Zjistíte co jsou binární opce,
kde obchodovat, jaké jsou obchodní strategie a jak úspěšně začít.
tablet

Above/Below binární opce

Above/Below binární opce jsou binární opce velice se podobající opcím Hihg/Low, v češtině znamenající Above/Below  =  Nad/Pod. Princip je ten, že obchodník musí určit směr, kudy se trh bude vyvíjet a také hranici, kterou v okamžiku expirace musí cena podkladového aktiva dosáhnout anebo ji překonat.

Binární opce Above znamená, že obchodník určí hranici a předpokládá růst trhu tedy, že v době expirace binární opce cena daného aktiva vzroste na tuto hranici anebo ji překoná. V případě binární opce Below  obchodník opět určí směr trhu a hranici, kde však očekává, že cena aktiva klesne na úroveň nebo dokonce pod úroveň této hranice.

Zhodnocení u binárních opcí Above/Belowvelmi vysoké, pohybuje se mezi 200% - 360%, protože jsou rizikovější než ostatní. Tyto binární opce se hodí pro obchodníky, kteří se jsou pokročilí a znalí těchto obchodů.

Obchodovat s binárními opcemi Above/Below  můžete prostřednictvím různých brokerů. Nejlepší a nejspolehlivější brokeři jsou však Topoption anebo Markets.com, kteří mimo jiné nabízejí webové stránky v češtině, zákaznickou podporu, vysoké výnosy, výukový materiál,  snadnou orientaci apod.

Kde obchodovat